Почесні місця наших італістів на Всеукраїнській студентській олімпіаді

Щороку сотні українських студентів, які вивчають італійську мову у ВНЗ України, зокрема, у Києві, Львові, Маріуполі, Одесі та Харкові, беруть участь у Всеукраїнській олімпіаді з італійської мови. Олімпіада проходить у 2 тури. Під час першого туру, що проходить в кожному університеті окремо, обирається близько тридцяти найкращих студентів з усієї країни, яких запрошують до участі у фіналі конкурсу. Цього року фінальні змагання за звання найкращого студента італійської мови в Україні відбувалися у з 19 по 21 квітня в КНЛУ.

Всеукраїнська олімпіада з італійської мови передбачає ряд різноманітних завдань, для виконання яких перевіряються не лише лексико-семантичні та морфо-синтаксичні компетенції студентів, а й соціокультурні, даючи таким чином змогу італійсько-українській комісії оцінити знання італійської мови та культури студента в різних аспектах.Цього року у ІІ турі Олімпіади взяли участь 17 учасників від різних ВНЗ України.

Переможцями стали:
І місце – Кокуєнко Вікторія (Львівський національний університет імені Івана Франка)
ІІ місце – Холявицька Вілена (КНЛУ)
ІІІ місце – Дощенко Таїсія (КНУ імені Тараса Шевченка)
ІV місце – Кука Марта (КНУ імені Тараса Шевченка)
VI місце – Глущик Олена (КНУ імені Тараса Шевченка)