Захід пам'яті чеченського поета в ІФ

24 квітня 2017 р. в актовій залі Інституту філології відбувся захід пам'яті відомого чеченського поета Шайхі Арсанукаєва. Організаторами заходу виступили Всеукраїнська громадська організація «Діаспора чеченського народу», Інтернаціональний союз «Захист прав національних меншин» та кафедра тюркології Інституту філології.

Учасники заходу виступали з доповідями про життя і творчість поета, декламували вірші чеченською мовою та в українському перекладі. Гості заходу отримали змогу почути поему Тараса Шевченка «Кавказ» та вірш Володимира Сосюри «Любіть Україну», яку Ш. Арсанукаєв переклав чеченською мовою у виконанні вчителя чеченської мови Тамари Сангарієвої. Українська поетеса Ганна Дроботущенко продекламувала вірш «Любіть Україну» українською мовою. Вірші ж самого Шайхі Арсанукаєва було перекладено різними мовами, зокрема українською і турецькою.

Насамкінець представники ГО «Діаспора чеченського народу» передали цінні подарунки до бібліотеки Інституту філології, а також до бібліотеки Турецького центру інформації та досліджень, а поетеси подарували учасникам та гостям заходу збірочки своїх поетичних шедеврів.

Кафедра тюркології