Відбувся літературний конкурс "Жива троянда"

У квітневий сонячний день у Мистецькій залі Інституту філології відбувся традиційний поетичний конкурс "Жива троянда". Уперше конкурс поетичного слова був проведений двадцять років тому. Тривалий час організатором літературних змагань була професор Наталія Костенко з колегами-кафедралами. Нині традицію проведення літературного конкурсу продовжує професор Олександр Астаф'єв, який водночас є керівником літературної студії Інституту філології.

Цьогоріч у "Живій троянді" взяли участь 7 учасників, серед яких філологи (студенти "літературної творчості", арабіст) та представник механіко-математичного факультету. У журі літературних змагань були: професори кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості Наталія Костенко та Олександр Астаф'єв, а також письменник, член Спілки письменників України Олег Здорик. Модератором конкурсу була Каріна Дорошенко.

Молоді поети цьогоріч вразили журі метафоричністю поетичних творів, проблематикою, а також "свіжістю і оригінальністю", як сказав Олександр Астаф'єв.

Першість у поетичному конкурсі здобув Василь Духновський, студент механіко-математичного факультету. Друге місце виборола студентка Інституту філології Ілона Червоткіна. Третє місце посів студент Інституту філології Микола Гуменюк. Приз глядацьких симпатій отримав студент-філолог Мар'ян Кондратюк.

Вітаємо переможців та зичимо натхнення на створення нових поетичних творів.

Насамкінець події прочитала авторські вірші заступник директора Ганна Черненко.

Фотографії надали Юлія Кузьменко, Сергій Терещенко