Запрошуємо на лекцію Метью Квазіборські "Трамп і лідерство. Досвід перших днів правління"

28 квітня о 15:00 в аудиторії 329 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться відкрита лекція Метью Квазіборські "Трамп і лідерство. Досвід перших днів правління" ("Trump and Leadership. What We Have Learned in the Early Days of His Administration"). Мова заходу - англійська, переклад не передбачений.

Метью Квазіборські – директор Європейських інститутів «Фундації американських досліджень», член опікунської ради Англо-американського університету в Празі. Метью Квазіборські входить до складу Ради директорів Міжнародної асоціації «Вільна Україна» у Києві. Спікер є засновником організації «Advancing International Leaders Towards Excellence» (AILTE), завданням якої є вдосконалення сучасних лідерів. У серпні 2016 року за допомогою TFAS, AILTE і «Вільної України» Метью Квазіборські заснував Львівську академію лідерства.