Квітневе засідання Вченої ради

25 квітня відбулося засідання Вченої ради Інституту філології. На порядок денний було винесено чотири основних питання, серед яких: атестація аспірантів, про навчально-виховну роботу у філологічному осередку КНУ, про виробничі та навчальні практики студентів, про перспективи розвитку самоврядування ІФ.

Заступник директора Ганна Черненко розпочала засідання Вченої ради із наукових досягнень філологів, нагородивши переможця олімпіади. Наступним виступив щодо контрактних справ заступник директора Сергій Скрильник. Сергій Вікторович озвучив імена претендентів на продовження контактів, а потім відбулося голосування. Присутні одноголосно підтримали пропозиції щодо продовження трудових договорів запропонованих викладачів Інституту філології.

Про принципи нарахування стипендій, формування рейтингу стипендіатів, а також про роботу стипендіальної комісії доповів заступник директора Святослав Шевель.

На засіданні також було заслухано звіт заступника директора Ганни Черненко щодо атестації 95 аспірантів-філологів.

Про виконання виробничих та навчальних практик в Інституті філології прозвітувала заступник директора Галина Усатенко. Галина Олегівна у своєму слові закцентувала увагу на розширенні бази проходження практик, а також на трансформації в системі вищої освіти, яка вимагає нових підходів до проходження практик (зміни графіку проведення практично-зорієнтованого навчання, оплатність/неоплатність практик).

Голова Студентського парламенту інституту Анастасія Кікоть розповіла на Вченій раді про реалізацію студентських проектів, про вибори голів студентського самоврядування, а також про перспективи розвитку активного студентського життя.