Радіоефір 10.26

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні мешканці філологічного царства, любителі мови і слова!

На календарі 26-те жовтня. А це означає, що сьогодні ми з вами проводжаємо останню п’ятницю цього місяця. Незабаром завітає на київські вулиці такий холодний, а можливо, навіть сніжний листопад. Тому не забувайте про вітаміни, гарячий чай і частіше дзвоніть додому: душевні теплі розмови – найкращий засіб зігрівання від холодних і сумних осінніх буднів…

А зараз прослухайте анонс найближчих подій.

Якщо ти любиш фотографувати, то саме для тебе оголошується фотоконкурс, присвячений Дню народження Інституту філології. Тема конкурсу – «Мій Інститут філології». Для участі потрібно лише принести надруковану фотографію будь-якого розміру до 31 жовтня в 13 ауд. Поспішайте привітати свою Альма-Матер.

Ну і традиційно: цікава інформація для слухачів радіо ІФ.

Сьогодні наш ефір порадує хлопців, а можливо, і деяких дівчат. Адже 26 жовтня святкують День народження футболу.
Вперше футбол з'явився в Англії в 12 столітті. Одночасно в грі брало участь понад 100 чоловіків! Спеціальних правил у такому виді спорту не було: така собі хаотична боротьба за м'яч.

Минали століття і футбол ставав культовою забавою, улюбленим видом спорту, який вже в 1908 році був офіційно включений у програму Олімпійських ігор.
Шановні філологи! Читаючи книжки, конспектуючи статті, перекладаючи тексти, не забувайте наступне: хоча б годинку вашого дорогоцінного часу відводьте активному способу життя. Танці, зарядка, біг, спортивні секції зроблять його яскравішим та комфортнішим.

Тримайтеся. Все буде добре!

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.