Інститут філології взяв участь у Другому Громадянському форумі

19 квітня студенти та співробітники Інституту філології взяли участь у Другому Громадянському форумі КНУ імені Тараса Шевченка. Цьогоріч лейтмотивом форуму стали слова Кобзаря: "В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля".

Про університетське самоврядування та самоуправління доповідали студенти-філологи: Тетяна Федорчук, Станіслав Гречка, Юлія Голодняк. Презентували волонтерські проекти - Марина Рябченко та доцент Олеся Наумовська. Про студентську гвардію КНУ розповів учасникам форуму доцент Сергій Янчук. Співробітники прес-центру ІФ - Каріна Дорошенко та Олександра Касьянова - виступили із доповіддю про медійну комунікацію у філологічному осередку Шевченкового університету. Також у форумі взяли участь заступники директора інституту Галина Усатенко і Святослав Шевель та Голови студентського самоврядування ІФ Анастасія Кікоть і Юлія Копейко.