Весняний квест від фольклористів у стінах ІФ

12 квітня фольклористи-музичники організували весняний квест. Дві команди переміщувалися з локації на локацію, згідно закодонованої карти. На кожній точці, що розміщувалися у стінах Інституту філології, команди виконували завдання, заробляли бали і отримували підказки для пошуку наступної локації.

Відгадати загадки, показати команді обране серед карток слово, підписати території діалектів на карті України, зав'язати хустку у різних варіантах, скласти веснянку із запропонованих слів, створити афішу до Великодня за 10 хвилин та інші завдання виконували команди. Спеціальні завдання отримували ті, хто хотів заробити додаткові бали для команди. Серед таких завдань було і селфі з директором Інституту філології.

Після підбиття підсумків переможці отримали диски з фольклористичними працями, піснями та іншою корисною у навчанні інформацією, а команда, що заробила трошки менше балів, отримала солодкий подарунок.

Усі учасники заспівали організаторам, а це студенти-фольклористи 4 курсу, пісню-подяку. Після запальних перегонів і великої кількості веснянок, сонце пригріло дужче і внутрішній дворик Інституту філології наповнився теплом і радісним настроєм.

фото - Валерій Попов