Офіційне відкриття олімпіад із перекладу (перська й арабська мови)

11 квітня в актовій залі відбулося офіційне відкриття ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад. В Інституті філології проводитимуться олімпіади: "переклад з арабської мови", "переклад з перської мови".

У своєму вітальному слові заступник директора з наукової роботи Ганна Черненко звернулася до учасників: "Ви маєте надзавдання у час, коли кордони рухливі, культури взаємопроникні. Ви маєте бути провідниками, розвінчувати міфи непорозумінь".

Організатором олімпіад в Інституті філології є кафедра мов і літератур Близького і Далекого Сходу на чолі з доц. Тетяною Маленькою за сприяння мовного центру арабської мови в Катарському університеті та Посольства Ірану.

Сусан Джабрі, запрошена викладачка в Інституті філології з Іранського університету, привітала учасників і наголосила: "Ви посередники між двома мовами, можете допомагати вирішувати багато питань представникам різних структур".

З інформаційними уточненнями виступили голови журі: доцент Інституту сходознавства ім. А.Кримського Олексій Хамрай (переклад з арабської), директор Центру іраністики Інституту філології Олена Мазепова (переклад з перської). У ІІ турі Всеукраїнських студентських олімпіад ("переклад з перської" і "переклад з арабської") бере участь 26 студентів з 5 університетів України: Київський національний лінгвістичний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національна академія Служби безпеки України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна.

Оголошення переможців і офіційне нагородження відбудеться 12 квітня о 16:00 в актовій залі Інституту філології

Каріна Дорошенко,
фото - Юлія Кузьменко