Тюркологи на студентській олімпіаді вибороли усі призові місця

5 квітня 2017 р. на базі Київського національного лінгвістичного університету пройшов фінальний тур Всеукраїнської студентської олімпіади з турецької мови. Усі призові місця і безапеляційну перемогу вибороли студенти кафедри тюркології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Студенти кафедри тюркології Інституту філології продемонстрували високий рівень загальної підготовки, вичерпні знання турецької мови і літератури, країнознавчу обізнаність та блискуче володіння комунікативною компетенцію.

І місце у Всеукраїнській олімпіаді з турецької мови виборола студентка 4-го курсу Ольга Корінєва, ІІ місце посіла студентка 1-го курсу магістратури Леся Дика, ІІІ місце посіла студентка 3-го курсу Анна Вінниченко. Крім того, заохочувальний сертифікат і V місце отримала студентка 4-го курсу Роксолана Дайоглу.

Комісія, яка оцінювала знання учасників олімпіади, відзначає, що тут не йдеться про випадковість, чи везіння, адже студенти кафедри тюркології показали високий рівень знань і підготовки.

Студенти, які брали участь в олімпіаді, зазначають, цього року їхня участь дійсно відзначилася кропіткою працею, роботою над помилками минулорічного досвіду, а також наполегливими зусиллями та ентузіазмом викладачів кафедри тюркології. Зокрема, студенти висловлюють щиру подяку Спотар-Аяр Г.Ю., яка доклала чималих зусиль, щоб з’ясувати на розвиток яких саме компетенцій зробити акцент у роботі зі студентами та, судячи з результатів, попрацювали вони дуже ефективно!

Пишаємося нашими переможцями!

Автор - Ольга Пишньоха