Презентація книжки "Гагаузи України" (анонс)

5 квітня 2017 року о 13.00 кафедра тюркології організовує презентацію книги «Гагаузи України» в 2-х томах: Том I. Гагаузи Української частини Буджака. Автори: Чімпоеш Любов і Банкова Емілія; Том ІІ. Гагаузи Приазов'я // Упоряд .: Чімпоеш Л.С., Банкова Е.С., Арнаут Ф.І. Київ, – Вид. дім Дмитра Бураго, 2016. -– 232с.

 Книга підготовлена ​​в рамках Проекту Всеукраїнської громадської організації «Союз гагаузів України» і видана за підтримки Турецької Республіки і ряду приватних осіб.

    Запрошуємо фахівців-гагаузознавців, етнографів, а також усіх, хто цікавиться питаннями переселення, історії та сучасного життя гагаузів, які проживають в Одеській області та Приазов'ї України.

Організатор презентації кафедра тюркології Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка. Захід проводитиметься на базі Турецького центру інформації та досліджень, к. 18.