"Поезія - це мало слів, але багато смислів"

22 березня у Центрі кримськотатарської мови і літератури Інституту філології з нагоди 18-ої річниці Всесвітнього дня поезії лекцію прочитала асистент кафедри тюркології Сластьон Сабріє Едемівни. Тема лекції: "Гендерний дискурс в британській поезії 17-18 століть".

Сабріє Едемівна розпочала захід з історичних передумов, які стали причиною відзначення зазначеного свята. Викладач-тюрколог слушно зауважила про те, що "це свято діалогу з іншими видами мистецтва", що поезія для кожного означає різне, але більшість сприймає поетичну форму як "мало слів, але багато смислів". Останньої думки притримується і лектор. Ведучи діалог зі студентами, Сабріє Едемівна ознайомила їх з такими поняттями, як "дискурс", "гендер". Під час лекції-діалогу присутні міркували над загальнолюдськими поняттями "любов", "кохання", "дружба" тощо, роблячи рецепцію на британську поезію 17-18 століть.

Насамкінець зустрічі студенти продекламували уривки із Шекспіра.

Олександра Касьянова,
фото - Валерій Попов