Тюркологів запрошує на роботу авіакомпанія AtlasGlobal

14 березня кафедра тюркології Інституту філології організувала зустріч із представниками авіакомпанії AtlasGlobal. Директор із роботи з персоналом Наталія Рукавішнікова розповіла студентам про специфіку роботи компанії та можливості працевлаштування у ній для студентів, які вивчають турецьку мову.

Під час зустрічі було презентовано Департамент відділу продажів, маркетингу та управління доходами, який особливо зацікавив студентів, зважаючи на його специфіку роботи, яка якнайбільше підходить студентам-філологам. Також представниця AtlasGlobal наголосила, що компанія турбується про підвищення кваліфікації своїх працівників, тому відправляє на стажування у Стамбул.

Авіакомпанія AtlasGlobal пропонує студентами літній варіант працевлаштування за контрактом, або постійне працевлаштування на умовах part-time на офіційній основі. Керівництво департаментів переважно громадяни Туреччини. Наразі компанія зацікавлена у турецькомовних працівниках, а студенти-тюркологи є потенційними претендентами.

Кафедра тюркології дякує організаторам та учасникам цього заходу і запрошуємо на наступну зустріч з представниками компанії AtlasGlobal, яка відбудеться 23 березня о 13:00 у кімнаті №57.