Урочистості з нагоди дня народження Шевченка

9 березня Україна і світ вшановують пам’ять Тараса Шевченка. У Головному корпусі Шевченкового університету зібралася вчені, письменники, українські митці. З вітальною промовою виступив ректор Леонід Губерський. Він нагадав про те, як Шевченко не полишав помисли працювати в університеті Св.Володимира. Нині ж навчальний заклад носить ім’я славетного сина українського народу.

На урочистості завітали лауреати Шевченківської премії різних років. Серед них і випускник філологічного факультету, а нині почесний доктор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Іван Драч, професор Інституту філології Михайло Наєнко, письменник Володимир Яворівський, голова товариства «Просвіта» Павло Мовчан, майстер художнього слова Анатолій Паламаренко, а також літературознавець, професор Юрій Ковалів.

Урочисте засідання завершилося концертною програмою, у якій взяли участь юні читці, театр української традиції «Дзеркало» з виставою «Сон Кобзаря» та Народний ансамбль української музики «Роксоланія».

Фото - Валерій Попов