Презентація збірки «Казки кримських татар»

З ініціативи Центру фольклору та етнографії, кафедри фольклористики та кафедри тюркології 7 березня о 13. 00 в Актовій залі Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться презентація збірки «Казки кримських татар» у перекладі українською мовою з серії «Казки народів світу» (Національне видавництво дитячої літератури «Веселка»).

На презентації відбудеться зустріч з директором та головним редактором видавництва «Веселка»; з упорядниками, художниками та перекладачами збірки, а також буде представлена виставка робіт художників Рустема Скибіна та Ельміри Сеїт-Аметової.

Музично-літературна програма за участі дитячого колективу ГО «Кримська родина», а також студентів кафедри тюркології та кафедри фольклористики Інституту філології.