Конференція "Шевченківська весна 2017": анонс

Шановні колеги!
Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь у Міжнародній міждисциплінарній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Шевченківська весна 2017» (секція – «Сучасні аспекти дослідження мови та літератури»), яка відбудеться 29 березня 2017 року. Кінцевий термін подачі заявок – 10 березня 2017 року.
За матеріалами конференції буде опубліковано збірник тез. Обсяг – до 2 стор., поля – 2 см, Times New Roman 14, інтервал – 1,5. Кінцевий термін подачі тез – 20 березня 2017 року.
Редакційна колегія збірника залишає за собою право повертати тексти у разі їх невідповідності рівню збірника. Праці авторів, у чиїх статтях було виявлено плагіат, не прийматимуться до розгляду. Авторів заявок просимо вказувати ПІБ, назву університету та факультету, номер телефону та електронну адресу.
Заявки та тези просимо надсилати на електронну адресу shchelkunova2017@ukr.net.
У разі виникнення питань з організації та проведення конференції звертайтеся за телефоном 0682827445, 0635919769 (Ольга Щелкунова, голова НТСА КНУ).