Радіоефір 10.22

РАДІО! РІДАО!

Вітаємо вас, шановні мешканці філологічного царства, любителі мови і слова!

На календарі – 22-е жовтня. Здавалося б нічого особливого, звичайнісінька дата… Подібних дат 365 на рік (іноді 366). Справа ось у чому: шановні слухачі, не варто чекати, поки радіо ІФ нагадає про визначну дату чи велике свято. Зробіть сьогоднішній, завтрашній день особливими. Самі влаштуйте свято і станьте героєм чийогось життя. Хіба не в цьому щастя?...

А зараз прослухайте анонс подій:
- Сьогодні о 13 годині у 142 ауд. відбудеться кастинг до проекту «Зірка+зірка». Не прогав шанс показати свій талант і стати відомим! Обирай викладача до пари й проходь творчий відбір!
- У середу 24 жовтня о 13 годині в Мистецькій залі Жовтого корпусу відбудеться Майстер клас від викладачів «Наукова конференція від А до Я». Ви дізнаєтеся з перших вуст, як писати наукові статті й курсові. Запрошуємо всіх зацікавлених на зустріч!

І нарешті щось цікавеньке.
Нещодавно – 18 жовтня – ми вшановували пам’ять видатного українського поета, перекладача – Володимира Юхимовича Свідзинського. Який писав:
«Він прямий і високий – розум:
У нього прекрасне чоло.
Йому покірні камінь і води,
Залізо, вогонь, зело.

А сам він не може коритись.
Нічиїх не обійме колін.
Він прямий і високий – розум,
Як ясінь, здіймається він".»

Як високо пошановує Свідзинський людський розум! Сьогодні наша порада буде, як ніколи, лаконічною: не втрачайте розуму і все буде добре!

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.