Лютнева Вчена рада: Шевченко і нагороди

В останній день зими, 28 лютого, відбулося засідання Вченої ради.
Було затверджено заходи з нагоди Шевченківських днів, 9 і 10 березня, які проводитимуться в університеті, а проф. Анатолій Мойсієнко прочитав присутнім доповідь "Шевченко - новатор".

Також на засіданні було вручено ряд нагород. Грамотою від Міністерства культури України було нагороджено співробницю Центру культури та етнографії Анжеліку Рудницьку.

Нагрудний знак Академії педагогічних наук України "Ушинський К.Д." було вручено проф. Людмилі Задорожній, а грамотою Академії педагогічних наук України нагороджено проф. Ганну Мережинську.

Почесними грамотами було нагороджено проф. Аллу Бєлову і директора Інституту філології проф. Григорія Семенюка. Також грамоти отримали Наталію Прогонову, доц. Аллу Мусієнко, проф. В'ячеслава Карабана, а також доц. Світлану Дяченко (грамота ветерана праці).