День рідної мови у Центрі кримськотатарської мови і літератури

Нації вмирають не від інфаркту, спочатку в них відбирають мову,
– сказала Ліна Костенко.

21 лютого 2017 р. викладачі і студенти кафедри тюркології відзначили День рідної мови. У цей день у Центрі кримськотатарської мови та літератури було заслухано виступи викладачів і доповіді студентів кримськотатарських груп, присвячені рідній мові. Сабріє Едемівна Сластьон, Абібулла Шевкійович Сеїт-Джеліль, Афізе Сеїтмустафаївна Емірамзаєва привітали студентів зі святом і наголосили на важливості плекання рідної мови. Завідувач кафедри тюркології Покровська Ірина Леонідівна долучилася до привітань колег та, процитувавши Йоганна Вольфганга фон Ґете «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина», закцентувала на важливості вивчати іноземні мови, зокрема кримськотатарську, яка є іноземною для багатьох українських студентів. Адже володіння кримськотатарською мовою дає можливість порозумітися з усім тюркським світом. Разом з цим Ірина Леонідівна сказала: «І чужого навчайтеся і свого не цурайтеся» (Тарас Шевченко).

Далі продовжили святкове дійство своїми доповідями студенти кримськотатарських груп. Насамкінець Ірина Леонідівна подякувала викладачам та студентам за організацію та участь у цьому святі.