Зустріч із керівником регіонального представництва AUF Роксаною Туркану

17 лютого 2017 в Інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка відбулась зустріч із пані Роксаною Туркану, керівником регіонального представництва AUF (Міжуніверситетська франкофонна Асоціація ) у Східній Європі. На зустрічі були присутні близько 200 осіб: викладачі та студенти Інститут філології, Інституту міжнародних відносин, хімічного та історичного факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київського національного лінгвістичного університету. Пані Туркану розповіла про можливості отримання стипендій та наукових грантів, про перспективи фінансування будь-яких проектів, повязаних із франкофонією, а також висвітила питання студентської мобільності. Виступ пані Туркану викликав велику зацікавленість, змістовне обговорення перспектив спільних проектів супроводжувалося жвавим обговоренням.

Доценти кафедри романської філології Бурмістенко Т.В., Гейко Т.М.