Наші філологи презентували гіндімовний переклад "Лісової пісні" в Індії

25 січня делегація українських індологів у складі двох студентів спеціальності «мова і література гінді» ІФ Неділько Яни і Таірян Діани та директора Центру мови гінді та індійської літератури Юрія Ботвінкіна в ході культурно-пізнавальної поїздки Індією здійснили дружній візит до Центрального інституту мови гінді в м. Делі, в якому на разі разом з багатьма студентами з різних країн навчаються ще двоє наших студентів-індологів – Лохман Олександра і Павловський Олександр.

Під час зустрічі представники ІФ організували культурну програму для викладачів і студентів Інституту, презентували здобутки української індології. Зокрема відбулась презентація гіндімовного перекладу «Лісової пісні» Лесі Українки, на індійській землі і для індійської публіки. Керівництво Інституту на чолі з директором пані Ґітою Шарма тепло й радісно приймало українську делегацію. Індійські філологи і літературознавці були приємно здивовані подарованими їм примірниками гіндімовного видання «Лісової пісні». Зустріч пройшла в теплій атмосфері творчого порозуміння.