В ІФ презентували програму "Стипендії Туреччини"

За підтримки відділу академічної мобільності КНУ 23 січня в Інституті філології було презентовано програму "Стипендії Туреччини".

Таку програму забезпечує Республіка Туреччини, даючи можливість іноземним студентам та науковцям отримати освіту, провести дослідження, відвідати мовну літню школу у турецьких вишах.

Студентам, які в Інституті філології вивчають тюркські мови, було презентовано програми за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями: "бакалавр", "магістр" та "аспірант" у сферах медицини, теології та лінгвістики.

Спікер розказала про розмір стипендій, які надаватимуться студентам під час навчання: бакалаврам - 600 TL, магістрам - 850 TL, аспірантам - 1200 TL. Було акцентовано про програми літніх мовних шкіл, під час яких студенти мають можливість ознайомитися з мовою і культурою Туреччини. У таких програмах турецька сторона покриває вартість проїзду, навчання, проживання та надає стипендії. Упішним студентам програми влаштовують екскурсії.

Щороку на ці програми приходять сотні тисяч заяв з більше, ніж 150 країн світу. Цього року заявки приймаються до 16 лютого.

Деталі на сайтi: www.turkiyeburslari.gov.tr