Студенти східної філології Таврійського університету відвідали ІФ

18 січня 2017 р. студенти спеціальності Східна філологія Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського відвідали Турецький центр інформації та досліджень і Центр кримськотатарської мови та літератури на базі кафедри тюркології. Викладач, яка супроводжувала студентів, Ірина Дрига, випускниця Київського національного університету , та Айше Арнаутова висловили подяку за теплий прийом, принагідно обговоривши з завідувачем кафедри тюркології Іриною Покровською можливості подальшої співпраці між університетами.

Під час візиту студентам розповіли про історію створення та напрямки діяльності кафедри і центрів, а також ознайомили з найбагатшою бібліотекою тюркської літератури в Україні на базі Турецького центру інформації та досліджень.

Гості ознайомилися з книгами, що зберігаються у бібліотеці Турецького центру інформації та досліджень і мали можливість детально ознайомитися з електронним каталогом книг. На останок, студенти Таврійського університету висловили своє захоплення діяльністю центрів та кафедри і висловили побажання приєднатися цього року до щорічного проведення Тижня тюркських мов, взявши участь у майстер-класах, які проводяться на базі центрів.