Тюркологи відзначили Міжнародний День захисту прав людини

11 грудня 2016 р. викладачі та студенти кафедри тюркології відвідали благодійну акцію «Рука допомоги», що була організована в рамках відзначення Міжнародного Дня захисту прав людини з метою підтримки дітей з родин політв’язнів у Криму і проходила у Національній парламентській бібліотеці. У рамках акції відбулись різні майстер-класи: з гончарного мистецтва, нанесення на руки візерунків хною, а також виготовлення національного кримськотатарського жіночого головного убору – фес. А також ярмарок кримськотатарських страв, сувенірної продукції з кримськотатарською символікою, дитячих саморобок, малюнків тощо. Також на заході була представлена виставка світлин безвісти зниклих кримських татар, а також тих, кого арештували за політичними мотивами.