Вертеп від полоністів в Інституті філології

Різдвяні традиції в Інституті філології відтворюються різними мовами.
20 грудня всі охочі мали можливість подивитися вертепне дійство від студентів-полоністів. Першокурсники відтворили у костюмах біблійний сюжет народження Ісуса, прихід пастушків і царів. А польською мовою проспівані колядки "Слава во Вишних Богу", "Пречиста Діва Породила сина" мали не лише однакове текстове наповнення з українськими колядками, а й мелодію, що підтверджувало спільність традиції. Додали першокурсники сучасних ноток у сюжет за допомогою хореографії. Танець дівчат у білих сукнях символізував добро і щастя, яке прийшло на землю.

Відмінним у польській традицій від української було частування тонким прісним хлібом, який, відламуючи шматочками, за традицією, частували і вітали одне одного. Першим дали такий хліб на святі завідувачу кафедри полоністики проф. Ростиславу Радишевському, який згадав своє вертепування і привітав присутніх із прийдешніми святами.