Зустріч із представниками Denis School у рамках Тижня філологічних професій

В останній день Тижня філологічних професій до Інституту філології завітали представники компанії Denis School. Міжнародний холдинг, який існує 24 роки, має мережу шкіл вивчення іноземної мови, де працює близько ста викладачів, і на цьому не зупиняються.
Для Інституту філології, де вивчають і викладають 30 мов, вакансії Denis School є актуальними, тож зацікавили студентів.

Керівник корпоративного відділу пані Марина та керівник навчально-методичного відділу розказали про особливості роботи викладачів у школі, про різницю викладання іноземної мови студентам у вишах, і корпоративним клієнтам у компаніях.

Однак нових викладачів усьому навчать, адже для кожного нового співробітника є свій наставник, проводяться тренінги. Також викладачів забезпечують різноманітними матеріалами, які обираються, згідно напрацьованих методик. Нині ведуться переговори про проходження практик студентів Інституту філології у Denis School.

Тож Тиждень філологічних професій показав, що перспективи для філологів є, а компанії-роботодавці презентували, у який спосіб можуть бути застосовані мови, які вивчаються в ІФ.

За деталями і з пропозиціями співпраці звертатися до заступника директора Інституту філології, яка відповідає за практикозорієнтоване навчання філологів Галини Усатенко: galyna.usatenko@gmail.com, каб. 88