Лекція Любомира Гузара (анонс)

15 грудня 2016 р. о 13:00 в аудиторії 329 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться лекція Лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка Блаженнішого Любомира Гузара.

Блаженніший Любомир Гузар став Лауреатом Міжнародної премії імені Івана Франкау 2016 році.Його монографія під назвою «Андрей Шептицький Митрополит Галицький (1901-1944) провісник екуменізму» була визнана найкращою у номінації «За визначний особистий внесок у розвиток суспільно-гуманітарних наук».

По волі Блаженнішого Любомира Гузаралекцію в Університеті читатиме Степан Павлюк – академік Національної академії наук України, директор Інституту народознавства НАН України, професор, та Владика Гліб Лончина - єпископ Української Греко-Католицької Церкви, єпарх Єпархії Пресвятої родини з осідком у Лондоні, апостольський візитатор для українців греко-католиків Ірландії.

У заході беруть участь:
- Роланд Франко, Голова правління Міжнародного фонду Івана Франка;
- Володимир Бугров, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
- Ігор Курус, директор Міжнародного фонду Івана Франка.

Нагадаємо, що відповідно до Положення про Міжнародну премію імені Івана Франка, протягом шести місяців після вручення Премії Лауреат має виступити з лекцією – популярним викладом змісту наукової роботи.

Тривалість заходу: 13:00 – 14:30.
Вхід:вільний, преса – за реєстрацією +38 044 239-34-60; stratcom@univ.kiev.ua.

Контакти:
+38 044 239-34-45, Бугров Володомир Анатолійович (організатор);