Валентин Тарасов провів майстер-клас для студентів спеціальності "літературна творчість"

19 жовтня у стінах Інституту філології відбулася зустріч із актором, телевізійником, драматургом, автором популярної історичної трилогії про давніх слов'ян Валентином Тарасовим. Ця зустріч відбулася з ініціативи професора і д.філол.н. Мар'яни Шаповал у рамках курсу письменницької майстерні.

В осінній день Валентин Тарасов поділився спогадами про свій акторський досвід, про телевізійне життя та літературний менеджмент, який довелося опанувати просуваючи свої твори. Письменник порадив студентам-літтворцям як правильно вибудувати сюжет роману, обрати цікавого героя, вивчити історичне тло для детальної передачі духу епохи.

Акторський досвід дав змогу Валентину Тарасову захопити студентську аудиторію і активно вести полілог з філологами.