Запрошуємо на виставку Олександри Кирилової "Мандри інфанти"

З 28 листопада 2016 року Центр фольклору та етнографії Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка (бульв. Шевченка, 14, ауд.63) запрошує на виставку живопису Олександри Кирилової «Мандри інфанти».

Олександра Кирилова – член Національної спілки художників України, старший викладач факультету дизайну кафедри рисунку Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. Художниця закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури живописний факультет (майстерня монументального живопису).

Олександра Кирилова – учасниця багатьох виставок та фестивалей в Україні і за кордоном, а саме: Міжнародного фестивалю «Арт-Київ», в Українському домі, у Національному музеї російського мистецтва, у благодійному аукціоні Дукат (2014), біенале абстрактного мистецтва в Чернівцях (2016), у центрі сучасного мистецтва Монфор ля Мурю, Франція та ін. Твори зберігаються у приватних колекціях: України, Німеччини, Франції, Нідерландів, Бельгії, Швейцарії, Хорватії, Польщі, Словаччини та США.

Виставка триватиме до 19 грудня 2016 року.