Афінська Політехніка: вільний дух грецького студентства (анонс)

Шановні колеги,

24 листопада 2016 р. у Центрі елліністичних студій та грецької культури імені Андрія Білецького відбудеться зустріч «Афінська Політехніка: вільний дух грецького студентства», присвячена Національному святу Греції, яке відначає річницю повстання проти диктатури чорних полковників.

На зустрічі студенти-неоелліністи познайомлять з подіями, пов’язаними із причинами, що уможливили прихід військової диктатури, драматичні події шести років життя під владою 2сорних полковників", суспільну реакцію на позбавлення прав та свобод, роль молоді у протистоянні режиму. Буде продемонстрований фільм про події 1973 р. (грецькою мовою). На зустрічі очікується присутність представників Посольства Греції в Україні.

Зустріч відбудеться о 16.00 в приміщенні Центру грецької культури (ауд. 50).