Випускники про ІФ: Світлана Пиркало

Світлана Пиркало, прес-секретар ЄБРР, член журі літературної премії Книга року ВВС (випуск 1998 року): "Філологія розвинула в мені відчуття, що до мови та літератури потрібно підходити професійно. Я вийшла в життя з переконанням, що мова і література - це справа не кабінетна, і не бібліотечна, і не теоретична, а дуже практична і жива. Вдячна викладачам за те, що підтримували це моє переконання, підтримували мій Словник українського молодіжного сленгу, який я уклала ще на третьому курсі, мої перші літературні спроби. Ще під час університету я пішла в журналістику, де тоді українська мова була в дуже обмеженому вжитку. Була кореспондентом, редактором, оглядачем, потім 9 років пропрацювала на радіо ВВС, в українській редакції в Лондоні. Саме там я з колегами заснувала літературну премію Книга року ВВС. Вже 12-й рік я є членом журі, і вже 5-й рік представляю там Культурну програму Європейського Банку Реконструкції і Розвитку (з 2011 року я працюю в прес-службі ЄБРР у Лондоні). Вважаю підтримку нової, живої, жвавої і сучасної літератури українською мовою або в перекладі на українську своєю головною місією як випускниці Інституту Філології. Хай живе Інститут Філології!"