Проект "Випускники про ІФ та життя після ІФ"

З нагоди 15-річного ювілею Інституту філології співробітник прес-центру Каріна Дорошенко за підтримки дирекції Інституту та колег реалізувала проект "Випускники ІФ". Метою проекту було показати, що випускники-філологи успішно працюють у найрізноманітніших сферах суспільства. У рамках проекту на сайті прес-центру Інституту філології, у газеті "Київський університет", у журналі з нагоди ювілею та на сторінці у фейсбуці були представлені спогади випускників про свої студентські будні. У ЗМІ колишні студенти розповідали як за допомогою філологічної освіти можна самоствердитися, як склалося їхнє життя після закінчення начання в Інституті філології. По завершенню проекту 10 листпопада відбулася зустріч із випускниками.

Тетяна Печончик, Володимир Мукан, Дмитро Крапивенко, Наталія Шевчук, Марко Галаневич, Тетяна Терещенко, Тарас Малкович, Андрій Кондратенко - випускники, з якими мали змогу поспілкуватися студенти-філологи. Пізніше змогла прийти на зустріч і Юлія Марушевська. У затишній атмосфері Мистецької зали директор Григорій Семенюк, його заступники, викладачі, співробітники та студенти Жовтого корпусу вели розмову про Альма-Матер, якій цьогоріч виповнилося 15 років.

З великою радістю привітав випускників Григорій Фокович, зазначивши: "Всі студенти є моїми випускниками. У них вкладаю своє серце й душу. Закликаю всіх. Ніколи не забувайте, що "Нема на світі України, немає другого Дніпра...". Пам'ятайте, звідки ви вийшли".

Під час зустрічі кожен із присутніх випускників розповів: чим для них став Інститут, як студентське середовище розвинуло допитливість, виховало вміння комунікувати, а викладачі прищепили любов до Слова, книги, повагу до людей, навчили бути людиною і патріотом рідної країни.

Олександра Касьянова,
фото - Валерій Попов

Категорії: