Випускники про ІФ: Вікторія Савчук

Вікторія Савчук, помічниця Міністра охорони здоров'я (випуск 2016 року, фольклористика): "Майдан став для мене фільтром, завдяки якому я знайшла своїх людей у Києві, до якого переїхала у 2010, коли вступила до Інституту філології. З ними потім ми складали аптечки для військових у маленькій кімнатці в офісі Захисту Патріотів, плели сітки біля актового залу Жовтого корпусу, збирали речі для військових з пані Лесею Наумовською на кафедрі Фольклористики, перекладали статті та книги українською для українських військових та лікарів і зараз продовжуємо разом із ними змінюємо систему зсередини у Міністерстві охорони здоров'я.

В Університеті, Інституті філології все починалось і тут все продовжується. Освіта, наука та просвітництво будують нашу країну. Ця перетворювальна сила лежить в основі справжніх змін".