Радіоефір 10.15

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні мешканці філологічного царства, любителі мови і слова!

Сьогодні 15-е жовтня, а це означає, що ми можемо із впевненістю сказати: рівно половина осені вже позаду. Головне, що це була насичена та результативна половина. Тому, шановні слухачі, не гайте дорогоцінного часу! Його ж так замало! Кожної хвилини радійте та живіть, живіть по-справжньому! Дізнавайтеся щось нове та робіть добрі справи.

А зараз прослухайте анонс подій:

- від сьогодні і до 19 жовтня в Інституті філології проходитиме Тиждень італійської мови. До цього свята Центр італознавства нашого інституту підготував цікаву культурно-освітню програму, у рамках якої пропонуємо:
- сьогодні о 15.15 послухати лекцію доц. Сальваторе дель Гаудіо про діалектну диференціацію сучасної італійської мови, яка відбудеться;
- у вівторок та середу, 16-го та 17-го жовтня, о 14.30 запрошуємо на зустріч з італійським письменником та поетом Джованні Кателлі, який розповість про сучасну італійську літературу;
- 19 жовтня о 14.30 відбудеться показ італійського драматичного фільму 2012 року режисерів Паоло й Вітторіо Павіані. Ця кінострічка перемогла на 62-му Берлінському міжнародному кінофестивалі. Тому кіномани, приходьте, і п’ятниця вам подарує незабутні враження;
- Увага! До Дня народження Інституту філології розпочався фотоконкурс «Мій Інститут філології». Всі бажаючі взяти участь у ньому – приносьте свої фотографії до 31 жовтня в ауд. 13 (Студентський парламент ІФ).

І на завершення, як завжди, щось цікаве для вас, шановні слухачі.

Сьогодні – 15-го жовтня – народився російський поет, прозаїк, драматург – Михайло Юрійович Лермонтов, який писав:

«Поверь мне - счастье только там,
Где любят нас, где верят нам!»

Отож, шановні слухачі, висновок один: в ІФ ви зажди будете щасливими, адже тут вас люблять, і тут вам вірять!

Тримайтеся. Все буде добре!

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.