Авторська зустріч із Олександром Михедом: анонс

Олександр Михед – письменник, куратор мистецьких проектів, літературознавець. На рахунку автора - п’ять різних книг: «АмнезіЯ» (паперовий варіант літературно-мистецького мультимедійного проекту, 2013 р.), «Понтиїзм» (збірка оповідань, 2014 р.), «Астра» (психотрилер, 2015 р.), «Мороки» (артбук, 2016 р.), «Бачити, щоб бути побаченим» (нон-фікшн, 2016 р.).

Випускник Інституту філології, кандидат філологічних наук, науковий співробітник Інституту літератури НАН України поєднує у своїй багатовимірній діяльності теоретичні дослідження з мистецькими практиками. Ставить за мету створити цілісне бачення сучасної масової культури у різних її проявах.

Про Михедівське п’ятикнижжя, про реальність і реаліті, про новітнє літературознавство та синтез мистецтв поговоримо на зустрічі з автором 9 листопада о13.00.

Модеруватиме розмову – Галина Усатенко

Вхід вільний.
Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка, бульв. Тараса Шевченка, 14, ауд. 63.