Випускники про ІФ: Дмитро Крапивенко

Дмитро Крапивенко, журналіст, головний редактор журналу "Український тиждень" (випуск 2001 року): "Коли я 1996-го вступав до університету, то обрав філологічний факультет, бо хотів стати письменником. Прагнув більше дізнатись про слово, оволодіти ним. Однак жодного опублікованого художнього твору досі не маю, тому цю юнацьку мрію реалізувати наразі не вдалося… У студентські роки захопився політикою – хотілося змінити життя. Зробити це за допомогою слова дозволяє журналістика, тому саме в цій сфері мені вдалося реалізувати себе. Чи допомогла мені в цьому моя університетська освіта? Безумовно! Тільки на філологічному факультеті можна зануритись у мову та літературу так, щоб розуміти її на всіх рівнях: історичному, ужитковому, в контексті міжкультурних впливів. А це важливо, бо «нація є нарація».

Так, чистим «лірикам» у журналістиці непросто: треба орієнтуватись в економіці, сучасних технологіях, навчитись читати закони. Однак для людей, що здужали прочитати Епос про Гільгамеша і знаються на нюансах застосування аориста і супіна – це не найбільший виклик у житті.