Святковий брейн-ринг в ІФ

У філологів розпочався святковий тиждень, присвячений 15-річчю Інституту філології. Інтелектуально, креативно, гумористично і суто філологічно пройшов сьогодні брейн- ринг.

Заступники директора Святослав Шевель, Сергій Скрильник та Надія Янкова разом з головами студентського самоврядування виступили в ролі журі інтелектуального п'ятиборства! Саме п'ятиборства, адже 5 команд взяли участь у конкурсі на найкмітливішу команду ІФу.

Фонетичність, лексичність, орфографічність лягли в основу назв команд- "У Щерби", "ІФ","Напівсолодкі", "Ізівін", "Вуншпунш", що ще раз підкреслило професійне спрямування учасників- філологів. Максимум креативності, кмітливості та філологічності продемонстрували "У Щерби", виборовши першість. І не дивно, бо команда носить ім'я видатного мовознавця. Можливо, його покровенство і допомогло їм

Олександра Касьянова,
Фото – Катерина Івануса