Випускники про ІФ: Христина Морозова

Христина Морозова, громадська діячка, партія ДемАльянс (випуск 2013 року, славістика): "Інститут філології за шість років дав мені три дуже важливі речі. Вміння ділитися ідеями та розповідати про події та сенси, які я вважаю насправді важливими. Це магія, і її силу як ніде відчуваєш в Інституті філології. Тепер це історія, ця здатність завжди зі мною, вона пронизує все, що я роблю. Друга важлива річ - це любов до української літератури, особливо сучасної. Те, чого не змогли вкласти за 10 років школи, може, тому що не дуже й намагалися. Це дуже круто, коли поети й письменники, яких ти любиш, досі живі, ти можеш прийти на їх виступ чи піти десь посидіти після виступу. Для мене це почалося з жовтого корпусу, і це любов, яка з часом стає лише сильнішою. І остання важлива річ, яка насправді не річ - це друзі, знайомі, люди, з якими мене так чи інакше звів Інститут філології. Ті, з ким перетнулися в Жовтому, біля Жовтого, через Жовтий... Дякую вам, що ви є в моєму житті. І саме такі, які є".