Радіоефір 10.12

РАДІО! РАДІО!

Вітаємо вас, шановні мешканці філологічного царства, любителі мови та слова!

На календарі вже 12-е жовтня, і, як ми вже встигли відчути, справжня осінь таки не забарилася. Порада від радіо ІФ: частіше беріть з собою парасольки, одягайте теплі пальта і черевики, пийте вдосталь липового ароматного чаю і побільше читайте… Адже книги – це найкращі ліки від такої знайомої для кожного з нас осінньої хандри. Скажіть «ні» апатії, поганому настрою та зігрівайте душу теплом від усмішок своїх друзів і колег!

А зараз прослухайте анонс найближчих подій:
1. Сьогодні завершується святкування тижня турецької мови в Інституті філології. Організатори культурної програми, яка тривала впродовж тижня, підготували особливий подарунок для тюркологів і всіх зацікавлених – художню добірку «Стамбул очима українців». Відкриття виставки заплановане на 11.30 у 18 аудиторії.

2. З 15 по 19 жовтня в Інституті філології проходитиме Тиждень італійської мови. До цього свята Центр італознавства нашого інституту підготував цікаву культурно-освітню програму. Інформацію про найцікавіші заходи чекайте у наступній радіопрограмі.

3. Нагадуємо, що 18 жовтня в Інституті філології відбудеться Міжнародна наукова конференція «Мови та літератури в глобалізованому світі: взаємодія та самобутність». Шановні учасники конференції, ви ще маєте час доопрацювати свої статті й доповіді.

І вже традиційно – цікавеньке для вас, шановні слухачі.
Сьогодні, 12-го жовтня, ми відзначаємо Всесвітній день захисту зору. Серед усіх органів чуття очі посідають особливе місце. До 80 % інформації з навколишнього середовища наш організм отримує завдяки зору. Пам’ятаєте відомі слова Василя Симоненка :

«Бо ти на землі – людина,
І хочеш того чи ні
Усмішка твоя – єдина,
Мука твоя – єдина,
Очі твої – одні»

Отож, шановні філологи! Радіо ІФ попереджає: бережіть свій зір, адже на Вас чекають бібліотеки з тисячами цікавих та корисних книг.

З вами було радіо ІФ і його ведуча – Тетяна Шаправська.