Зустріч із керівником мовного відділу Посольства ФРН

25 жовтня на кафедрі германської філології та перекладу відбулася цікава зустріч студентів та викладачів кафедри з керівником мовного відділу Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Доріс Майданюк та головним перекладачем цього відділу паном Володимиром Шелестом. Поважні гості ознайомили студентів із сучасними вимогами до професійної компетентності перекладача, специфікою та труднощами перекладацької діяльності, умовами на ринку праці та багатьма іншими питаннями. Особливий інтерес у студентів викликала техніка перекладацького скоропису, продемонстрована на практиці В. Шелестом. Загалом зустріч із відомими майстрами усного перекладу (до речі, такі зустрічі стали вже традиційними), викликала неабиякий інтерес слухачів і бажання зустрітися ще раз.

Іван Сойко
фото - Валерій Попов