Випускники про ІФ: Тетяна Печончик

Тетяна Печончик, журналістка, Голова Центру інформації про права людини: "Після отримання диплому магістра я не одразу змогла покинути стіни рідного Жовтого корпусу: вирішила продовжити навчання в аспірантурі і у 2010 році захистила дисертацію, у якій досліджувала концепт "свобода слова" в українському медіадискурсі. А потім ще рік викладала в університеті.

Філологічна освіта також дала мені змогу розпочати кар'єру в журналістиці, адже я багато років працювала в інформаційному агентстві УНІАН. Крім того, хороший рівень викладання англійської мови відкрив двері найперспективніших міжнародних програм і найкращих світових університетів.Так, у 2006 році я мала змогу три місяці навчатися на програмі літніх студій Гарвардського університету за стипендією Harvard Ukrainian Research Institute.

Крім того, Інститут філології має дуже активне студентство і хорошу традицію студентського самоврядування. Я була першою головою Ради студентів та аспірантів Інституту філології і опікувалася захистом прав та представництвом інтересів студентів, а тепер займаюся правами людини і вже чотири роки очолюю правозахисну організацію "Центр інформації про права людини"."