Зустріч із майстринею Анжелікою Рудницькою

В останній день виставки "Радуйся", яку всі охочі мали можливість відвідати у Мистецькій залі Інституту філології, відбулася зустріч із авторкою робіт Анжелікою Рудницькою.

Майстриня розповіла присутнім про джерела натхнення, про виставки у різних країнах. Загалом у серїі "Радуйся" 130 робіт. У стінах Інституту філології було представлено менше двадцяти робіт, розподілених за тематикою чи образами: "Мені було цікаво, чи можна показати час, простір через дерево. Зобразити дороги, як одні пересікаються, інші втікають одна від одної. Ось зобразила вузлики напам'ять"

Мисткиня згадала про свою зустріч з відомим майстром Іваном Марчуком, який порадив: "Якби ти взяла в руки пензля, то з твоєю працьовитістю мала б уже гектари живопису".

На думку Анжеліки Рудницької, яка їздить з виступапи в зону АТО і робить волонтерські проекти (до збору книг у згорілу бібліотеку долуився і СПІФ): "Поки в країні війна, мистецтво може хоча б надихати, відволікати".

Мисткиня працює у різних техніках вишивки, а роботи вражають різноманіттям. "Поки шосте чуття не розвинеш - не почнеш творити власний світ. Кожен митець тим і цікавий", - підсумувала наостанок зустрічі Анжеліка Рудницька.

Каріна Дорошенко,
фото - Валерій Попов