Відбулося засідання Вченої ради Інституту філології

На Вченій раді Інституту філології, яка відбулася 31 жовтня, на порядку денному було обговорення кількох звітів.

Заступниця директора з навчально-методичної роботи (слов'янський напрям) доц. Надія Янкова навела результати ректорської олімпіади з української мови серед першокурсників спеціалізацій "українська мова і література", "слов'янські мови", "прикладна лінгвістика", "літературна творчість" та "класична філологія". На "відмінно" написало 62 людини, на "добре" - 75 і 22 особи написали олімпіаду "задовільно".

Заступник директора з навчально-методичної роботи (східний і західний напрям) доц. Сергій Скрильник звітував про ректорську олімпіаду з французької та англійської мов, я кій взяло участь 77 студентів зі 115 першокурсників.

Заступник директора з навчально-виховної роботи доц. Святослав Шевель звітував про поселення в базові гуртожитки за період вступної кампанії.

Заступниця директора з навчальної і науково-методичної роботи доц. Галина Усатенко виступила з доповіддю про навчальні і виробничі практики. У своєму звіті Галина Олегівна підсумувала проблеми, пов'язані з практиками, і запропонувала шляхи вирішення. Зокрема, у першій декаді грудня планується проведення фестивалю філологічних професій. Вже вирішується питання з розширенням баз практик. Зокрема, у жовтні підписано договір із перекладацьким бюро "Аккордо" для практики літературного редагування, а також з Департаментом країн Близького Сходу в МЗС України для перекладацьких практик.

Голова вступної кампанії доц. Сергій Різник доповів членам Вченої ради про зміни в умовах прийому до вищих навчальних закладів на 2017-2018 н.р. Оголошені зміни викликали неабияку дискусію між присутніми в залі.

Каріна Дорошенко,
фото - Валерій Попов