Відзначення Дня народних будителів в ІФ (анонс)

1 листопада 2016 р., об 11.30, в ауд. 63 Інституту філології, відбудеться святкування Дня
народних будителів – національного свята Болгарії, присвяченого вшануванню просвітителів, книжників та революціонерів, які пробуджували національну свідомість, формували болгарську націю. Свято проводить Центр болгарської мови, літератури, історії та культури за підтримки Посольства Республіки Болгарії в Україні.

У рамках заходу відбудеться презентація книги «Сестра моя, Софія…» (видання газети «День»). Участь братимуть: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарії в Україні Красимир Мінчев та співробітники Посольства, головний редактор газети «День» Лариса Івшина та члени авторського колективу книги «Сестра моя, Софія…» (Ігор Сюндюков, Роман Гривінський та ін.), представники болгарських національно-культурних товариств, студенти та викладачі кафедри слов'янської філології.

Запрошуються усі бажаючі.