Стиль-М-К-Фест: науково, аналітично, музично

З 25 по 28 жовтня в Інституті відбувалися різноманітні події в рамках фестивалю українського слова та мовної комунікації "Стиль-М-К-Фест". Наукові, дискусійні та мистецькі заходи мали місце після святкового відкриття.

26 жовтня в рамках конференції, присвяченої ювілею Інституту філології, відбувся круглий стіл із нагоди ювілею акад. НАН України В. М. Русанівського «Життя як рух, дія, образ». В обговорені доповідей брали участь аспіранти та магістранти кафедри стилістики та мовної комунікації.

А 27 жовтня студенти захопливо дискутували на тему гендеру, адже відбулося засідання дискусійного клубу на тему «ХХ – довершена хромосома. А в літературі? А в культурі? А в соціумі?». Доц. Юлія Дядищева-Росовецька була головним суддею полеміки, давала кожному учаснику на виступ не більше 3 хвилин.

Тон засіданню дали дві студентки: Софія Феджора проаналізувала приказки про красу і розум, що більше цінується соціумом на основі фольклорних текстів, а Ольга Шарко проаналізувала рекламу косметичних засобів у різноманітних каталогах.
Аналітично підходив до кожної доповіді аспірант Станіслав Росовецький. Заперечення, факти чи твердження на продовження думки опонентів створили справжню запальну дискусію, у якій усім присутнім було що сказати. Погоджуватися чи не погоджуватися була справа кожного, але для цього необіхно було наводити факти.

А завершився Стиль-М-К-Фест літературно-музичним концертом за участю наших філологів та запрошених професійних співаків музичної академії імені Чайковського

Каріна Дорошенко,
фото - Валерій Попов