Розпочався Тиждень Індонезії в Інституті філології

24 жовтня в Інституті філології розпочалася щорічна культурна подія "Тиждень Індонезії-2016".

Першим із низки запланованих заходів був науковий семінар із Сергієм Шергіним (доктор політичних наук, професор, завідувач кафедрою регіональних систем та європейської інтеграції Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України), Сергієм Галакою (доктор політичних наук, професор в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка) та Антоном Галушкою-Айдакіним на тему: "Індонезія в політичному, економічному та культурному аспектах".

Розпочав засідання завідувач кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії проф. Іван Бондаренко. Він наголосив, що Шевченківський університет - єдиний вищий навчальний заклад, де вивчається індонезійська мова, а співпраця Посольства Республіки Індонезії та Центру вивчення індонезійської мови в Інституті філології та літератури має результати. Тож, професор подякував за підтримку Посольству Республіки Індонезія в особі радника пана посла.

Присутні на семінарі студенти та гості мали змогу почути про спільне та відмінне в історичній еволюції України та Індонезії, про перспективи розвитку двосторонніх відносин, про специфіку дипломатичних стосунків між Україною і АСЕАН.
Інформативний захід став початком Тижня Індонезії в Інституті філології і був неабияк корисним тим, кого цікавить мова, історія та культура цієї країни.

Каріна Дорошенко,
фото - Валерій Попов