Зустріч із аташе Франції

11 жовтня заступник директора Інституту філології із міжнародних зв'язків доц. Сергій Скрильник, завідувач кафедри романської філології проф. Георгій Крючков і завідувач кафедри перекладу з романським мов ім. М.Зерова проф. Ірина Смущинська зустрілися з аташе з питань французької мови Посольства Франції в Україні Фабріс Пето та представником Французького інституту. Також були присутні аташе з питань наукового і університетського співробітництва Стефан Реголе, лектор Посольства при Київському університеті Мехді Шергі та доценти кафедри романської філології Тетяна Бурмістенко і Тетяна Гейко.

Обговорювалися стан і викладання французької мови в університеті та перспективи подальшої співпраці університету та Посольства Франції у науково-дослідній та дидактично-методичній сферах. Розглядали можливості проведення спільних конференцій, обміну студентів в рамках програми Erasmus+, а також подвійне дипломування. З двома університетами Франції уже маємо підписані договори про подвійне дипломування: у 2013 році з університетом ім. Поля Валері Монпельє ІІІ, у 2016 - з університетом міста Ле-Ман. Тепер розглядаються можливості подвійного дипломування з освітньої програми "Культурологія".