Зустріч студентів із послом Туреччини

11 жовтня Надзвичайний і Повноважний посол Туреччини в Україні Йонет Джан Тезель зустрівся зі студентами-тюркологами Інституту філології. Як зазначив високоповажний гість, причина була дуже приємна, адже Турецький університет Yunus Emre передав українським тюркологам підручники для вивчення турецької мови всіх рівнів від А1 до С2.

Сети (посібник+зошит+аудіодиск) розроблені для іноземців провідними мовознавцями Туреччини на базі університету Yunus Emre сприятимуть ефективнішому вивченню турецької мови. З посиленням турецько-українських зв’язків, на чому акцентував увагу Йонет Джан Тезель, вивчення турецької мови є досить актуальним. Пан посол зізнався, що йому приємно чути, коли іноземні якісно володіють турецькою мовою.

Завідувач кафедри тюркології доц. Ірина Покровська розповіла про стажування студентів Інституту філології у рамках програми «Літня школа» в Туреччині, де тюркологи мали змогу поглибити свої знання турецької мови та культури. В Україні теж можна познайомитися з культурою Туреччини. Йонет Джан Тезель наголосив, що у планах посольства є відкриття Центру турецької культури в Україні. У присутніх на зустрічі студентів виникло питання, чи матимуть вони змогу втілювати свої проекти у такому центрі. На це пан Тезель відповів, що радо вітатимуть усі ідеї, пропозиції та проекти, всіляко сприятимуть їхньому втіленню.

Каріна Дорошенко,
Фото – Валерій Попов