Конференція "Іван Франко і польська культура": анонс

Кафедра полоністики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститут літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України, Інститут Івана Франка НАН України у Львові, Міжнародна школа україністики НАН України, Представництво Польської академії наук в Киїєві з нагоди 160 річниці від дня народження і 100 річниці від дня смерті Івана Яковича Франка запрошують взяти участь у роботі Міжнародної інтердисциплінарної наукової конференції "Іван Франко і польська культура", яка відбуватиметься у Києві з 13 по 15 жовтня 2016 року.

До участі в конференції запрошуються літературознаці, культурологи, мовознавці, перекладачі, історики, освітяни, соціологи та всі зацікавлені полоністичною проблематикою та історією українсько-польських взаємин у просторі культурного пограниччя від давнини до сучасності.

Місце проведення конференції:

13-15 жовтня 2016 р. – Київ, Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національний музей народної архітектури та побуту України.

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.
Заявки просимо надсилати на адресу: konferencja.franki@ukr.net