Інститут філології вшанував пам’ять Святослава Горбенка

3 жовтня, в другі роковини з дня гибелі в Донецькому аеропорту студента-японіста Святослава Горбенка в Інституті філології провели мітинг-реквієм.

Ушанувати пам’ять Скельда (позивний) прийшли студенти і викладачі. Долучився до заходу і міжнародний кореспондент The Daily Signal Нолан Петерсон. Голова ради ветеранів Інституту філології Сергій Янчук показав журналістові стенд і книгу пам’яті Святослава Горбенка в аудиторії, названої на честь загиблого студента.

Про історію воїна присутнім розповів проф. Іван Бондаренко, завідувач кафедри, де навчався в бакалавраті Святослав Горбенко. Взяв слово і Денис Антипов, аспірант-сходознавець Інституту філології, який теж добровольцем пішов у 2014 захищати нашу Україну. На щастя, повернувся живим. Він побажав присутнім навчатися, розбудовувати державу, не бруднити честь і гідність, адже «саме за світле майбутнє ми воювали на Сході».